Claire's Mission
  • Categorieën
    • Ouderschap
    • Thuisonderwijs
    • Persoonlijke ontwikkeling & Spiritualiteit
    • Reizen
    • Duurzaam thuis, groen & DIY
    • Dierenliefde
    • Reviews
    • Ondernemerschap & geld
    • Mode
    • Vegan cosmetica
    • Interviews
  • Mediakit
  • Favorieten
  • Claire’s bloggers bestand
  • Op avontuur met kids
  • Contact
    • Privacyverklaring
Ouderschap

Moederziel maar nooit alleen (review & win actie!)

door Claire Richardson - van Vrijberghe de Coningh december 27, 2024
geschreven door Claire Richardson - van Vrijberghe de Coningh december 27, 2024 3 minuten lezen
Moederziel maar nooit alleen
331

Heb jij je ook weleens eenzaam gevoelt in het moederschap? Of gestrest, angstig of last gehad van perfectionisme of schuldgevoelens? Dan ga je het gevoel van een warme omhelzing voelen wanneer je het boek ‘Moederziel maar nooit alleen’ leest. Waarom? Dat deel ik met je in dit blog artikel. Ook mag ik een exemplaar van het boek weggeven. Misschien wel aan jou?

Inhoud verberg
1 Over Moederziel maar nooit alleen
2 Lies Clerx
3 En is het boek een aanrader?
4 Win! Een exemplaar van Moederziel maar nooit alleen!

Over Moederziel maar nooit alleen

Kinderen veranderen niet alleen je blik op de wereld, maar ook de relatie met jezelf en anderen. Als moeder sta je voor de uitdaging om jezelf trouw te blijven, terwijl je je weg vindt in het soms eenzame avontuur van het ouderschap. Matrescentie (of het proces van moeder worden) is een diepgaand proces, het overstijgt alles en is best moeilijk – en juist dat is wat het zo menselijk maakt.

In Moederziel maar nooit alleen leert Lies Clerx je niet hoe je het beter moet doen, want je doet het al geweldig. Wat ze wel doet, is je begeleiden in je groei als vrouw en moeder, door te leven vanuit je kern in plaats van vanuit de delen die je verzwaren. Met praktijkverhalen, reflectieoefeningen en visualisaties biedt het boek je de tools om bewust om te gaan met stress, angst, perfectionisme en schuldgevoelens. Het moedigt je aan om goed voor jezelf te zorgen, zonder schuldgevoel, zodat je datzelfde ook aan je kind kunt geven.

Aan het einde van de dag ben jij de enige die jezelf de liefde en aandacht kunt geven die je nodig hebt. Dit boek is jouw gids om die verbinding met jezelf te versterken en je te begeleiden op de boeiendste reis van je leven: het moederschap.

Lies Clerx

Lies Clerx is een klinisch psychologe gespecialiseerd in het ondersteunen van moeders. Ze staat moeders (in wording) bij in alle uitdagende fases van het moederschap door onderliggende patronen aan te pakken die hun geluk in de weg staan.

En is het boek een aanrader?

Al direct toen ik de samenvatting van Moederziel maar nooit alleen las, dacht ik; ‘’wat had ik deze graag willen lezen net nadat ik bevallen was van Lana of misschien zelfs al tijdens de zwangerschap!’’. Dit boek doet namelijk een boekje open over het echte moederschap. Het stuk waar we ons allemaal weleens onzeker over voelen.

In dat opzicht vind ik het boek dan ook best taboe doorbrekend. En voelt het ook als een warme omhelzing wanneer je het leest. Want Lies Clerx laat in alles zien en merken dat je er niet alleen voor staat. Waar je nu ook doorheen gaat of welke gevoelens je ook hebt, er zijn meer moeders die dit met je delen.

Dat maakt de illustratie op de cover van het boek dan ook zo spot on. Een donkere stad die verlaten lijkt, al brand het lichtje op meerdere plekken.

Stel je nu eens voor dat we allemaal verbonden met elkaar zijn. En kunnen zijn. Hoe mooi is die gedachten?

Win! Een exemplaar van Moederziel maar nooit alleen!

En omdat we allemaal wel een lichtje kunnen gebruiken in deze donkere maand, geef ik een exemplaar van Moederziel maar nooit alleen weg! Mag ik jou, je mama of een vriendin er blij mee maken? Laat dan in een reactie onder dit blog artikel weten wat het moederschap voor jou betekent. Of wat je hoopt te vinden in dit boek? Alles mag! Ook een ‘ik doe mee!’ telt.

De winnaar ontvangt volgende week donderdag een persoonlijke mail van mij waarin ik je vraag naar je adres zodat ik een exemplaar van Moederziel maar nooit alleen naar je toe kan sturen.

Update 02-01-2025: Bedankt voor jullie super mooie reacties! De winnares heeft zojuist een mail ontvangen. Heel veel leesplezier!


Moederziel maar nooit alleen; zou jij het boek willen lezen of cadeau willen geven? Laat het weten in een reactie onderaan dit blog artikel. Hiermee maak je automatisch kans op het winnen van een exemplaar.


Affiliate links op Claire's Mission
boekenouderschapreviewwin acties
7 reacties 1 FacebookTwitterPinterestLinkedinWhatsappEmail
Claire Richardson - van Vrijberghe de Coningh

vorige blog artikel
Hoe geuren je kunnen helpen bij het behalen van je doelen en goede voornemens
volgende blog artikel
Leren over dinosauriërs op een speelse manier

Misschien dat je deze blog artikelen ook interessant vindt...

Beltane vieren met het hele gezin: alles wat...

april 16, 2025

Ostara vieren met het hele gezin: alles wat...

maart 11, 2025

5 tips om je kind(eren) veilig op de...

maart 4, 2025

Zo maak je je huis kidsproof (4 tips!)

februari 26, 2025

Op zoek naar het perfecte kraamcadeau? Hier vind...

november 14, 2024

Een familieplanner gebruiken: met deze tips maak je...

oktober 27, 2024

Halloween prentenboeken: onze top 7!

oktober 13, 2024

Help, mijn kind is zoek! Wat nu? –...

september 30, 2024

Musthaves voor een vliegende start van het nieuwe...

september 16, 2024

Emotie-eten de baas worden? 7 tips!

september 12, 2024

7 reacties

Elsa december 27, 2024 - 8:42 pm

Ik doe mee met de actie. Ik vind het echt een interessant boek. In deze tijd is moederschap heel belangrijk maar tegelijk heel moeilijk. Wij krijgen allemaal te veel prikkels die invloed hebben op ons leven.

reageer
Marloes januari 21, 2025 - 8:07 am

Het moederschap is het mooiste cadeau wat je mag ontvangen. Met vallen en opstaan maak je dit eigen. Veel boeken gelezen en gesprekken gevoerd maar op gevoel handelen is zo gek nog niet. Nu 3 pubers/ jong volwassenen in huis en nog steeds niet uitgeleerd. Iedere fase vraagt om een andere verbinding.

reageer
Linda schrijft 't op december 27, 2024 - 9:35 pm

Wat een mooi boek, met inspiratie over het moederschap en het opvoeden van het kind.

reageer
Sanne december 28, 2024 - 12:22 pm

Ik doe graag mee met de winactie ❤️ zelf heb ik 3 dochters en heb ik alle paden voornamelijk alleen bewandeld. Nu zie ik mijn collega door dezelfde ervaringen heen gaan (ze is 6mnd geleden bevallen) en ik gun haar het gevoel dat ze er niet alleen doorheen hoeft te gaan. Dit boek lijkt mij een hele fijne ondersteuning ❤️.

reageer
Marit december 28, 2024 - 4:03 pm

Wat een interessanr en nuttig boek, ik denk dat het een opsteker is voor iedere moeder. Dus lezen en doorgeven aan andere moeders.

reageer
Betty december 29, 2024 - 10:08 am

Ik geef het boek graag aan mijn dochter

reageer
sarah januari 2, 2025 - 11:56 pm

o ik ben net te laat voor de win actie. Eigenlijk was ik op zoek naar een review van het boek. heel fijn om te lezen dat het voelt als een warme deken, want dat is wat we soms kunnen gebruiken als mama. En wat ik er misscien ook wel in zoek.

reageer

Laat een reactie achter Annuleer reactie

Bewaar mijn naam, email en website in deze browser voor de volgende keer dat ik reageer.

Ik ben op zoek naar…

Over Claire

Over Claire

Hi! Mijn naam is Claire en ik ben het gezicht achter Claire's Mission! Ik ben een mindful mama die de wereld een stukje mooier wil maken en daar blog ik met liefde over. Zo kun je op Claire's Mission allerlei blog artikelen lezen van ouderschap tot aan spiritualiteit, thuisonderwijs, reizen, huis & tuin en nog veel meer! Ik hoop je te kunnen inspireren en door de wekelijkse win acties, heerlijk in het zonnetje te zetten. Liefs!

Facebook Twitter Instagram Pinterest Linkedin Email
Bol AlgemeenBol Algemeen
300 x 250 algemeen
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Email

Copyright © 2017 - 2024 door Claire Richardson-van Vrijberghe de Coningh (alle content inclusief foto's op de website vallen onder onze copyright)


Terug naar boven
Deze website maakt gebruik van vegan cookies om je ervaring te verbeteren. Is dat oké? Klik dan op akkoord. Afmelden is ook mogelijk.
Claire's Mission
  • Categorieën
    • Ouderschap
    • Thuisonderwijs
    • Persoonlijke ontwikkeling & Spiritualiteit
    • Reizen
    • Duurzaam thuis, groen & DIY
    • Dierenliefde
    • Reviews
    • Ondernemerschap & geld
    • Mode
    • Vegan cosmetica
    • Interviews
  • Mediakit
  • Favorieten
  • Claire’s bloggers bestand
  • Op avontuur met kids
  • Contact
    • Privacyverklaring